Okna

Dveře

Posuvné systémy

Atypy

Okna

Dveře

Posuvné systémy

Atypické řešení

Okna

HLINÍKOVÁ OKNA:

Okno klasické kontrukce s viditelným křídlem

1. Systém SCHUCO AWS 75.SI od 14 000,-/m2

Léty prověřený a stále nejpoužívanější systém nabízející vynikající poměr cena/výkon. Hodnoty součinitele prostupu tepla celým oknem Uw se pohybují v rozmezí 0,8 – 0,9 W/m2K. Samotná konstrukce hliníkových oken s vnějším lícováním rámu s křídlem je nadčasová a Vašemu domu bude slušet i za mnoho let. Samozřejmostí je zaměření na detail a kvalitní materiály jejichž výsledkem jsou vynikající vlastnosti na které se můžete dlouhodobě spolehnout. Navíc s ohledem na udržitelný rozvoj a recyklovatelnost (cradle-to-cradle silver).

HLINÍKOVÁ OKNA:

Okno klasické kontrukce s viditelným křídlem

2. Systém SCHUCO AWS 90.SI od 16 000,-/m2

Systém parametrově předurčený pro pasivní domy. Zlepšení izolačních vlastností je dosaženo zvětšením stavební hloubky na 90mm rozšířením středové izolační zóny a hodnoty součinitele prostupu tepla Uw je možné snížit až pod 0,8 W/m2K. Díky širší zasklívací drážce je možné ze systému 90.SI konstruovat opravdu velkorysé prvky – fixní zasklení bez členění až do délky 6m. Samotné profily jsou oproti systému 75.SI tvarově stabilnější, což přispívá ke spolehlivé funkčnosti zejména vysokých balkonových dveří. Rámy působí u malých oken poměrně mohutně, k větším formátům sedí ideálně.

HLINÍKOVÁ OKNA:

Okno blokové konstrukce se skrytým křídlem

3. Systém SCHUCO AWS 75 PD.SI od 17 500,-/m2

Okna Panorama design představují novou generaci. Oproti předchozím blokovým systémům s označením BS posunuje subtilnost na novou úroveň. Díky celoobvodovému vlepení izolačního skla je možné konstruovat otevíravé prvky stejných rozměrů jako u klasických systémů ovšem při skoro poloviční pohledové výšce rámu. Z hlediska teplené izolace dosahují okna Panorama design velmi podobných hodnot jako klasický systém 75.SI, tedy 0,8 – 0,9 W/m2K.
Vzhledem ke konstrukční speciálnosti okna Panorama design neumožňují snížené prahy, elektromotorické komponenty a ani atypické tvary.
Na druhou stranu vlepení izolačního skla do křídla přináší již v základu zvýšenou bezpečnost oken proti násilnému vniknutí a samotná okna působí zejména v kombinaci s novými bezrozetovými klikami v interiéru neuvěřitelně lehce a velmi moderně.

Dveře

VCHODOVÉ DVEŘE:

1. Systém SCHUCO AD UP 75 BL 3K od 16 000,-/m2 bez DPH

Základní dveřní systém v naší nabídce. Navržen tak, aby splnil všechny kvalitativní očekávání od značky SCHUCO ovšem s přihlédnutím k efektivitě Vaší investice. Každý dům potřebuje dveře do technických místností, garáží, skladů, zahradních domků apod. Na tyto jsou často kladeny nižší požadavky na těsnost a tepelnou izolaci, také jsou většinou menších rozměrů. U řady 75 BL 3K je vzhled profilů a vnější kování včetně pantů stejné jako u variant AD UP 75/90 čímž je zajištěno dokonalé sjednocení vzhledu s ostatními dveřmi v domě. Hodnoty součinitele prostupu tepla Uw se pohybují 1,5 – 1,8 W/m2K dle typu výplně. Jako výplň je možno použít izolační dvojsklo, trojsklo popřípadě vložit plný izolační panel.

VCHODOVÉ DVEŘE:

2. Systém AD UP 75 od 20 000,-/m2 bez DPH

Nejpoužívanější dveřní systém vyznačující se vysokou variabilitou provedení. Možno kombinovat s bočními světlíky, prosklenými stěnami, v případě velkorysých vstupů přes podlaží vložit do fasády FWS. O vysokou těsnost a výborné izolační vlastnosti se stará středové těsnění a pětikomorová konstrukce dveřního křídla. Dle typu výplně je možno očekávat hodnotu součinitele prostupu tepla Uw v rozmezí 1,2 – 1,5 W/m2K. Jako výplň lze použít izolační sklo, vložený panel, popřípadě panel v designově atraktivním překryvném provedení z exteriéru. Nejčastěji se používají vícebodové samozamykací zámky, které je možno doplnit o el. otevírání.

 

VCHODOVÉ DVEŘE

3. Systém AD UP 90 Design edition od 38 000,-/m2

U systému AD UP 90 nehledejte kompromisy, je to to nejlepší v naší nabídce dveří. Více než 90% dveří vyrábíme v provedení Design edition tedy plné s oboustranně překryvnou výplní, která je z exteriéru doplněna o zapuštěné madlo s LED podsvícením. Samozřejmě je možné osadit izolační trojsklo a to i při rozměrech atakujících hranici 3m na výšku, kdy se hmotnosti křídel pohybují výrazně nad 100 Kg. AD UP 90 není jen o unikátním designu, ale i o skvělých izolačních schopnostech. O ty se stará dvojice středových těsněních a 85mm izolační výplň, hodnota Uw se poté pohybuje mezi 1,0 -1,1 W/m2K. Variabilita provedení stejně jako u systému AD UP 75 umožňuje velmi originální řešení vstupních stěn do domu a reprezentativních administrativních budov.

Posuvné dveře

POSUVNÉ DVEŘE:

Posuvné dveře s viditelným křídlem

1. Systém SCHUCO ASE 80.HI od 14 500,-/m2

Poslední generace zdvižně-posuvných dveří představuje spolehlivě řešení pro křídla až do hmotnosti 600 Kg a velikosti 3,5×3,2m. Byť ručně ovládané kování nabízí limit až 500 Kg, pro hmotnosti od 350 Kg je dobré nechat manipulaci na plně skrytém a tichém elektrickém pohonu Tiptronic. I manuální varianta vyniká snadným a bezpečným ovládáním díky přídavným prvkům zajišťujícím podporu při zdvihu a tlumení při spouštění křídla. Stabilitě pofilů napomáhá technologie jednostranně kluzného izolátoru, výrazně omezující průhyb vysokých křídel. Systém nabízí vynikající hodnoty součinitele prostupu tepla Uw, který se u běžně vyráběných formátů pohybuje v rozmezí 0,8 – 0,9 W/m2K.

POSUVNÉ DVEŘE

Posuvné dveře se skrytým křídlem

2. Systém SCHUCO ASS 77 PD.HI od 34 000,-/m2

Posuvné dveře Panorama design představují vlajkovou loď mezi posuvnými systémy SCHUCO. Vynikají svým subtilním provedením, kdy po finálním zabudování do stavby působí celý výrobek bezrámově. K dispozici je jak manuálně tak i elektricky ovládaná varianta. Hmotnost křídla je v obou případech omezena na 500 Kg. Křídlo se při manipulaci nezvedá jako u varianty ASE 80.HI, ale pouze posouvá po dráze s kolečky na ložiskách. Provedení prahu nelze bezbariérově – po otevření křídla vzniká v rámu drážka. Těsnost a izolační vlastnosti jsou o oproti systému ASE 80.HI o něco nižší, hodnota Uw se pohybuje nejčastěji v rozmezí 0,9 – 1,0 W/m2K.

Atypická řešení

Atypická řešení

NABÍZÍME:

Skleněná zábradlí a příčky

Okna kruhová a oblouková, šikmé tvary

Fasádní systémy atypických tvarů, střešní světlíky

Pergoly a zimní zahrady

 

Bezrámové řešení – připravujeme

Můžeme vám vyrobit okna vašich snů, napište nám.

Adresa

Emzara s.r.o.
Husova 62,
683 23 Ivanovice na Hané